M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
M12
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Креденець Ярослав Миколаївська Олімп 154 12:01:00 2 Ткаченко Євген Миколаївська Олімп 160 12:03:00 3 Герасимов Данило Миколаївська Олімп 148 12:05:00 4 Граждан Микита Миколаївська Олімп 150 12:07:00 5 Свідницький Вадим Миколаївська Олімп 158 12:09:00 6 Памбук Лев Одеська Дрiада 156 12:11:00 7 Серьожніков Олександр Миколаївська Олімп 159 12:13:00 8 Гончарук Владіслав Миколаївська Олімп 149 12:15:00 9 Червінський Олег Миколаївська Олімп 162 12:17:00 10 Цуренко Андрій Миколаївська Олімп 161 12:19:00 11 Капустинський Павло Одеська Динамо 152 12:21:00 12 Кондратевич Максим Миколаївська Олімп 153 12:23:00 13 Пушкаровський Вячеслав Сумська КСО Орієнтир 157 12:25:00 14 Буренко Михайло Миколаївська Олімп 147 12:27:00 15 Жебет Олександр Миколаївська особисто 151 12:29:00 16 Мартинова Анастасія Миколаївська особисто 155 12:31:00 17 Аркатов Андрій Миколаївська Олімп 146 12:33:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
M14
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Киришко Герман Кіровоградська 167 12:12:00 2 Бабчук Ростислав Миколаївська Олімп 163 12:14:00 3 Минчук Евгений Кіровоградська Пеленг 170 12:16:00 4 Колесник Вадим Одеська Дрiада 168 12:18:00 5 Паталашко Павло Миколаївська Олімп 171 12:20:00 6 Джус Вячеслав Миколаївська Олімп 166 12:22:00 7 Бузук Константин Молдова Тирас Ориент 164 12:24:00 8 Габлюк Євген Миколаївська Олімп 165 12:26:00 9 Лужанський Влад Миколаївська Олімп 169 12:28:00 10 Яворський Роман Миколаївська 172 12:30:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
M16
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Смоляр Костянтин Миколаївська Олімп 175 12:36:00 2 Устянский Сергей Кіровоградська 178 12:38:00 3 Степаненко Костянтин Миколаївська Олімп 176 12:40:00 4 Голосков Андрей Одеська Star Wars 174 12:42:00 5 Блануца Дмитро Миколаївська Олімп 173 12:44:00 6 Томілін Микита Миколаївська Олімп 177 12:46:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
M21
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Денисов Андрій Миколаївська Олімп 183 12:01:00 2 Трімбой Ігор Одеська Динамо 199 12:03:00 3 Чеботок Олександр Миколаївська Олімп 202 12:05:00 4 Прасолов Константин Одеська Динамо 194 12:07:00 5 Мельников Роман Миколаївська Олімп 189 12:09:00 6 Бекшаєв Олександр Одеська Star Wars 180 12:11:00 7 Собчук Сергей Кіровоградська 197 12:13:00 8 Фомичев Анатолий Молдова ТирасОриент 200 12:15:00 9 Скуляр Дмитро Миколаївська Олімп 196 12:17:00 10 Заїка Сергій Миколаївська Олімп 186 12:19:00 11 Остапенко Сергей Миколаївська 192 12:21:00 12 Кочин Олександр Миколаївська Олімп 187 12:23:00 13 Фомичев Василий Молдова ТирасОриент 201 12:25:00 14 Агафонов Дмитро Миколаївська Олімп 179 12:27:00 15 Пуда Сергей Кіровоградська 195 12:29:00 16 Набок Євген Миколаївська 190 12:31:00 17 Демченко Артем Молдова ТирасОриент 182 12:33:00 18 Драгой Вячеслав Миколаївська Олімп 184 12:35:00 19 Чобану Роман Молдова Динамо Кишинев 203 12:37:00 20 Вирва Олексій Миколаївська Олімп 181 12:39:00 21 Євдокимов Володимир Миколаївська 185 12:41:00 22 Щукін Костянтин Київська Лідер-тур 204 12:43:00 23 Малий Юрій Одеська 188 12:45:00 24 Тесленко Михайло Одеська Динамо 198 12:47:00 25 Новосельцев Віталій Миколаївська Олімп 191 12:49:00 26 Петренко Егор Миколаївська Олімп 193 12:51:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
M35
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Колесник Дмитро Одеська Дрiада 211 12:26:00 2 Маньковский Виталий Молдова Эдельвейс СЮТур Тира 214 12:28:00 3 Коновалов Виктор Кіровоградська Пеленг 212 12:30:00 4 Юрикин Руслан Молдова Эдельвейс СЮТур Тира 216 12:32:00 5 Агеенко Павел Кіровоградська СРК ”Пеленг” 205 12:34:00 6 Безручко Володимир Миколаївська Моторсіч 206 12:36:00 7 Ковалев Виктор Одеська Star Wars 210 12:38:00 8 Маркович Володимир Миколаївська Олімп 215 12:40:00 9 Буренко Віталій Миколаївська Олімп 207 12:42:00 10 Конюх Юрій Кіровоградська 213 12:44:00 11 Кіракосов Костянтин Кіровоградська СРК ”Пеленг” 209 12:46:00 12 Габлюк Олександр Миколаївська Олімп 208 12:48:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
M45
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Манічев Олександр Одеська ОБДЮТ Тоніка 218 12:02:00 2 Северухин Андрей Молдова ТирасОриент 221 12:04:00 3 Коваленко Игорь Кіровоградська 217 12:06:00 4 Нагибин Игорь Молдова ТирасОриент 220 12:08:00 5 Стоян Сергій Одеська Дрiада 222 12:10:00 6 Могуренко Віктор Миколаївська КСО Компас 219 12:12:00 7 Царюк Владимир Кіровоградська 223 12:14:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
M55
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Воробьев Владимир Молдова ТирасОриент 225 12:02:00 2 Краснянский Віктор Миколаївська Олімп 231 12:04:00 3 Скуляр Микола Миколаївська Олімп 234 12:06:00 4 Денисов Олексій Миколаївська Олімп 227 12:08:00 5 Ляблін Віктор Миколаївська Олімп 232 12:10:00 6 Шевельов Олександр Миколаївська Олімп 239 12:12:00 7 Сучок Микола Миколаївська Олімп 235 12:14:00 8 Горєлий Дмитро Миколаївська 226 12:16:00 9 Ковалев Юрий Одеська Дрiада 229 12:18:00 10 Агєєв Іван Миколаївська Олімп 224 12:20:00 11 Филипов Геннадий Миколаївська 237 12:22:00 12 Котик Николай Миколаївська 230 12:24:00 13 Марков Олександр Миколаївська Олімп 233 12:26:00 14 Циганов Олександр Кіровоградська 238 12:28:00 15 Євдокимов Сергій Миколаївська 228 12:30:00 16 Сытник Алексей Молдова ТирасОриент 236 12:32:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
M65
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Терещенко Григорий Кіровоградська 243 12:02:00 2 Карпенко Сергій Дніпропетровська Победа 240 12:04:00 3 Шерстюк Олег Кіровоградська 244 12:06:00 4 Савицкий Владимир Кіровоградська Пеленг 242 12:08:00 5 Островський Володимир Одеська Іллічівськ 241 12:10:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
W12
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Овчаренко Лілія Миколаївська Олімп 101 12:01:00 2 Вичуб Юлія Миколаївська Олімп 100 12:03:00 3 Свідницька Настя Миколаївська Олімп 102 12:05:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
W14
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Спориш Дарья Миколаївська Олімп 107 12:01:00 2 Жовтун Анастасія Миколаївська Олімп 105 12:03:00 3 Дзуцева Лиза Миколаївська Олімп 104 12:05:00 4 Гуценко Ліза Миколаївська Олімп 103 12:07:00 5 Ревенко Тетяна Миколаївська Олімп 106 12:09:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
W21
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Шевченко Анна Одеська Романтик 119 12:02:00 2 Драгой Ольга Миколаївська Олімп 111 12:04:00 3 Памбук Светлана Одеська Дрiада 115 12:06:00 4 Побережець Інна Миколаївська Олімп 117 12:08:00 5 Андросова Тетяна Миколаївська Олімп 108 12:10:00 6 Кислиця Альона Миколаївська Олімп 114 12:12:00 7 Бінюк Ірина Миколаївська Олімп 109 12:14:00 8 Геращенко Дианора Кіровоградська Пеленг 110 12:16:00 9 Петренко Марина Миколаївська Олімп 116 12:18:00 10 Стрелецкая Юля Одеська Star Wars 118 12:20:00 11 Ісаєва Євгенія Миколаївська Олімп 112 12:22:00 12 Капара Олена Миколаївська 113 12:24:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
W35
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Кушнір Валентина Миколаївська Олімп 125 12:16:00 2 Геращенко Елеонора Кіровоградська СРК ”Пеленг” 123 12:18:00 3 Бойко Елена Кіровоградська 121 12:20:00 4 Агафонова Олена Миколаївська Олімп 120 12:22:00 5 Бондаренко Наталья Молдова Тирас Ориент 122 12:24:00 6 Пузирьова Альона Миколаївська Олімп 128 12:26:00 7 Мельникова Тетяна Одеська Дрiада 126 12:28:00 8 Свідницька Леся Миколаївська Олімп 129 12:30:00 9 Мельниченко Лариса Миколаївська Олімп 127 12:32:00 10 Колесник Екатерина Одеська Дрiада 124 12:34:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
W45
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Чекан Ольга Молдова ТирасОриент 134 12:32:00 2 Стоян Людмила Одеська Дрiада 133 12:34:00 3 Колєснікова Ольга Миколаївська Олімп 131 12:36:00 4 Махович Лариса Миколаївська Олімп 132 12:38:00 5 Вичуб Марина Миколаївська Олімп 130 12:40:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
W55
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Погодіна Алла Миколаївська Олімп 139 12:01:00 2 Дьяченко Антоніна Миколаївська Олімп 136 12:03:00 3 Соломічева Тетяна Одеська Романтик 141 12:05:00 4 Загорулько Валентина Миколаївська Олімп 137 12:07:00 5 Долматова Людмила Миколаївська Олімп 135 12:09:00 6 Смольникова Лиля Одеська Дрiада 140 12:11:00 7 Щукіна Надія Миколаївська Олімп 142 12:13:00 8 Краснянська Тетяна Миколаївська Олімп 138 12:15:00M12 M14 M16 M21 M35 M45 M55 M65 M70 W12 W14 W16 W21 W35 W45 W55 W65
W65
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Технич. старт 1 Дорошина Тетяна Миколаївська Олімп 143 12:11:00 2 Погорлецкая Лариса Молдова Эдельвейс СЮТур Тира 145 12:13:00 3 Марiморiч Наталія Одеська 144 12:15:00