M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
M12
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Памбук Лев 12.11.2003 Дрiада 9007323 11:00:00 2 Левандовский Лев 16.07.2004 ЗОЦТКУМ 9007334 11:04:00 3 Глушков Даня 14.02.2003 Самоцвит 9007364 11:08:00 4 Маньковский Дима 01.01.2003 ТирасОриент 1234393 11:12:00 5 Капара Валентин 01.01.2007 1221013 11:16:00 6 Брагинец Валерий 02.07.2004 Одеська ЗОШ-інтернат 9007356 11:20:00 7 Давыдов Ярослав 30.04.2003 ТирасОриент 9000029 11:24:00 8 Загородний Михаил 19.09.2003 Самоцвит 9007095 11:28:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
M14
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Буренко Михайло 14.03.2002 Олімп 9007357 11:22:00 2 Волошин Кирило 27.06.2002 ДДЮЦМС 9007445 11:24:00 3 Ленюк Володимир 18.07.2001 КСО МІДІЗ 1006027 11:26:00 4 Довгань Данило 27.06.2001 ДДЮЦМС 1391352 11:28:00 5 Боросан Евгений 26.02.2002 Каушаны СШ 1234314 11:30:00 6 Беркоз Данил 25.09.2001 ЗОЦТКУМ 9007335 11:32:00 7 Попцов Данило 27.02.2001 ДДЮЦМС 9007319 11:34:00 8 Капустинський Павло 19.10.2002 Динамо 2008656 11:36:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
M16
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Лапко Володимир 31.10.2000 ДДЮЦМС 9007442 11:34:00 2 Куцан Дмитро 29.04.1999 Лідер-тур 1007702 11:36:00 3 Бурдейный Илья 01.01.2000 СЮТур КЮП ”Эдельвейс 9007027 11:38:00 4 Купцов Владимир 28.12.2001 Каушаны СШ 1234358 11:40:00 5 Литвин Олександр 02.12.1999 КСО Компас 1221105 11:42:00 6 Бузук Константин 12.09.2001 Каушаны СШ 1234363 11:44:00 7 Кириченко Олексій 17.09.1999 Спорт для всех 2300085 11:46:00 8 Войтанік Денис 16.03.1999 Лідер-тур 1007708 11:48:00 9 Федотов Ілля 18.07.2000 КСО Компас 502545 11:50:00 10 Ленюк Олeг 06.04.1999 КСО МІДІЗ 1006026 11:52:00 11 Філіпов Владислав 09.12.2000 ДДЮЦМС 9007320 11:54:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
M18
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Грищенко Дима 29.03.1998 ЗОЦТКУМ 9007337 11:11:00 2 Бурдюжа Вячеслав 01.01.1998 Эдельвейс СЮТур Тира 1300214 11:13:00 3 Бесараб Євгеній 08.07.1998 Олімп 9007368 11:15:00 4 Литвин Олексій 21.02.1998 КСО Компас 1221088 11:17:00 5 Падалко Александр 15.05.1998 ТирасОриент 1234312 11:19:00 6 Зайцев Антон 24.04.1999 ЗОЦТКУМ 9007338 11:21:00 7 Левін Дмитро 10.04.1998 O-DEAF 9007433 11:23:00 8 Кара Максим Дрiада 9007439 11:25:00 9 Голосков Андрей 23.08.1995 Star Wars 9000034 11:27:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
M21A
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Богаченко Александр 22.09.1984 лично 9007373 11:19:00 2 Грицина Ярослав 23.03.1992 м. Світловодськ 9007377 11:21:00 3 Малий Юрій 12.04.1985 9007303 11:23:00 4 Летичевський Олександр 31.01.1960 О-клуб 9007353 11:25:00 5 Федотенков Володимир 01.05.1992 КСО UNIMAX 9007344 11:27:00 6 Качалов Антон 18.08.1996 9007302 11:29:00 7 Машинський Сергій 07.09.1988 КСО UNIMAX 9007343 11:31:00 8 Левiн Олександр 14.11.1984 Клуб ”Мухомор” 9007436 11:33:00 9 Гонгальский Андрей 29.06.1985 Лідер-тур 9007352 11:35:00 10 Голбан Василий 19.06.1986 9007301 11:37:00 11 Руденко Евгений 04.07.1981 КСТО Архар 9007349 11:39:00 12 Манічев Денис 27.01.1988 9007304 11:41:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
M21E
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Постика Игорь 19.09.1989 ТирасОриент 1300216 11:00:00 2 Ковалев Виктор 08.01.1975 Star Wars 9003434 11:02:00 3 Фала Сергей 27.05.1993 Динамо Кишинев 1993527 11:04:00 4 Петровець Микола 20.12.1994 КСО Компас 1633850 11:06:00 5 Волков Олександр 14.09.1976 Олімп 1007050 11:08:00 6 Петров Антон 27.06.1992 O-DEAF 1601738 11:10:00 7 Островський Олексій 21.05.1985 Іллічівськ 1302178 11:12:00 8 Діденко Руслан 20.03.1995 КСО ”Фігуровка” 9007346 11:14:00 9 Швець Іван 31.05.1988 Романтик 9007362 11:16:00 10 Фомичев Иван 17.01.1994 Каушаны СШ 1391359 11:18:00 11 Бадан Юрій 11.04.1994 1300892 11:20:00 12 Половінко Андрій 07.03.1994 КСО Компас 9007438 11:22:00 13 Афанасьєв Михайло 24.07.1995 НТУУ ”КПІ” 9000885 11:24:00 14 Печніков Руслан 14.10.1988 9007306 11:26:00 15 Дьяченко Вадим 30.01.1992 КСО Компас 9007437 11:28:00 16 Денисов Андрей 15.09.1987 1409434 11:30:00 17 Кізійов Сергій 19.11.1992 O-DEAF 1601742 11:32:00 18 Бекшаєв Олександр 06.04.1984 Star Wars 9007314 11:34:00 19 Пальоха Андрій 15.11.1994 КСО UNIMAX 9007345 11:36:00 20 Стоян Роман 16.06.1989 Романтик 1300775 11:38:00 21 Конон Артур 27.11.1980 Star Wars 9007315 11:40:00 22 Купрієць Антон 04.05.1985 Лідер-тур 1601778 11:42:00 23 Хасаншин Ренат 02.12.1983 Клуб ”Мухомор” 9007435 11:44:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
M35
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Слободянюк Роман 14.06.1971 9007308 11:27:00 2 Молодий Віталій 22.05.1976 Олімп 1300041 11:29:00 3 Маньковский Виталий 27.10.1972 ТирасОриент 9007061 11:31:00 4 Прасолов Константин 02.05.1974 Динамо 9007111 11:33:00 5 Піщурніков Олег 24.11.1973 9007307 11:35:00 6 Кириченко Віталій 16.08.1971 Спорт для всех 1234310 11:37:00 7 Колесник Дмитро 20.02.1978 Дрiада 1238888 11:39:00 8 Глушенков Віталій 09.09.1968 О-клуб 1633879 11:41:00 9 Корж Сергей 29.09.1976 Дрiада 9007326 11:43:00 10 Агафонов Дмитро 23.02.1980 Олімп 9007359 11:45:00 11 Гриб Сергій 31.07.1974 Дрiада 1008079 11:47:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
M45
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Омельченко Ігор 22.09.1967 9007448 11:29:00 2 Грицина Ігор 29.09.1963 м. Світловодськ 9007378 11:31:00 3 Стоян Сергій 03.12.1963 Дрiада 9007007 11:33:00 4 Холявко Євген 13.06.1962 О-клуб 1300297 11:35:00 5 Нагибин Игорь 01.12.1962 Каушаны СШ 9000043 11:37:00 6 Манічев Олександр 29.12.1963 ОБДЮТ Тоніка 1300779 11:39:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
M55
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Герт Георгій 05.08.1960 Динамо 2300408 11:00:00 2 Місюра Микола 21.12.1957 Дрiада 1302792 11:02:00 3 Сытник Алексей 28.03.1958 ТирасОриент 9007034 11:04:00 4 Власюк Юрій 08.09.1956 Дрiада 1300873 11:06:00 5 Дегтев Олександр 21.10.1952 особисто 1230666 11:08:00 6 Урсу Виктор 06.09.1957 ТирасОриент 1300789 11:10:00 7 Ковалев Юрий 25.06.1952 Дрiада 9007179 11:12:00 8 Романов Олексій 01.01.1957 ОБДЮТ Тоніка 9007354 11:14:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
M65
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Островський Володимир 09.08.1949 Іллічівськ 1300787 11:02:00 2 Родионов Николай 20.04.1937 лично 9007374 11:06:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
W12
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Фатеева Софья 28.08.2005 Дрiада 9007329 11:01:00 2 Швец Валерия 15.07.2003 Самоцвит 9007043 11:05:00 3 Фатеева Наталья 23.06.2003 Дрiада 9007328 11:09:00 4 Капара Анна 22.05.2005 ХЦДЮТ 1221115 11:13:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
W14
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Павлюковець Ірина 01.01.2002 Самоцвит 9007369 11:03:00 2 Журавка Лера 04.06.2002 ЗОЦТКУМ 9007341 11:07:00 3 Гурзопа Дана 18.10.2002 Каушаны СШ 9000048 11:11:00 4 Горелая София 17.07.2002 ЗОЦТКУМ 9007339 11:15:00 5 Ковтун Карина 09.01.2001 ДДЮЦМС 9007321 11:19:00 6 Ермолова Даша 19.10.2001 ЗОЦТКУМ 9007340 11:23:00 7 Тримбой Катя Динамо 1234567 11:27:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
W16
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Олійник Ольга 19.09.2000 ДДЮЦМС 9007441 11:01:00 2 Цветкова Анна 27.10.1999 Эдельвейс СЮТур Тира 1302749 11:03:00 3 Глушко Арина 18.05.2000 ДДЮЦМС 9007443 11:05:00 4 Таран Вікторія 13.02.2000 ДДЮЦМС 9007440 11:07:00 5 Дзуцева Єлизавета 01.11.2000 Олімп 9007361 11:09:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
W18
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Ворчило Олена 24.05.1997 Лідер-тур 2040819 11:26:00 2 Черкасова Ксенія 27.01.1998 ДДЮЦМС 1302794 11:28:00 3 Піщурнікова Валерія 07.07.1999 Самоцвит 1234380 11:30:00 4 Штонда Вікторія 11.08.1997 КСО Компас 9007347 11:32:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
W21A
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Стрелецкая Юля 10.01.1986 Star Wars 1238899 11:00:00 2 Соловйова Наталія 12.12.1987 Дрiада 9007331 11:04:00 3 Варшавська Ганна 03.08.1994 Клуб ”Мухомор” 9007351 11:08:00 4 Пищурникова Алена 16.07.1975 Самоцвит 9007370 11:12:00 5 Шпиллер Татьяна 29.04.1991 Дрiада 9000899 11:16:00 6 Летичевська Вероніка 21.03.1996 9007309 11:20:00 7 Памбук Светлана 15.01.1981 Дрiада 9007330 11:24:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
W21E
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Петренко Марина 01.02.1984 Динамо 1302736 11:01:00 2 Пустова Наталiя 17.11.1983 Клуб ”Мухомор” 9007434 11:03:00 3 Романова Марина 23.07.1986 ОБДЮТ Тоніка 9007355 11:05:00 4 Кримцева Алина 13.03.1995 НТУУ ”КПІ” 9000815 11:07:00 5 Богомягкова Христина 21.02.1991 Динамо 1302152 11:09:00 6 Давиденко Тетяна 17.12.1994 9007310 11:11:00 7 Карпенко Дар’я 15.01.1992 КСО Орієнтир 1300867 11:13:00 8 Подруцкая Наталья 18.04.1981 Star Wars 9007316 11:15:00 9 Матвіїв Ірина 16.12.1994 9007312 11:17:00 10 Герт Анастасія 26.01.1996 Динамо 1301299 11:19:00 11 Карпенко Юлія 03.08.1994 КСО Орієнтир 1300874 11:21:00 12 Антохи Анна 24.06.1994 Каушаны СШ 9000049 11:23:00 13 Єфименко Анна 20.01.1994 9007311 11:25:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
W35
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Молодая Ольга 24.11.1976 9007313 11:01:00 2 Колесник Екатерина 17.07.1978 Дрiада 1007844 11:03:00 3 Омельченко Наталія 01.01.1972 9007447 11:05:00 4 Мельникова Тетяна 24.08.1972 Дрiада 9007001 11:07:00 5 Уманець Наталія 01.01.1978 ГрОТ - Гранів 9007318 11:09:00 6 Лозовська Наталія 28.07.1971 КСО Скіф 2300054 11:11:00 7 Бєломєстнова Тетяна 13.10.1970 ОБДЮТ Тоніка 1300770 11:13:00 8 Капара Олена 10.03.1970 1300253 11:15:00 9 Ленюк Юлія 04.07.1975 КСО МІДІЗ 9007446 11:17:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
W45
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Чекан Ольга 04.01.1966 ТирасОриент 1234337 11:16:00 2 Баглик Олена 25.05.1967 О-клуб 1008099 11:18:00 3 Стоян Людмила 18.11.1963 Дрiада 1000001 11:20:00 4 Волошина Олена 18.07.1970 Дніпропетровськ 9007444 11:22:00 5 Краєва Раіса 09.05.1962 Самоцвит 9007020 11:24:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
W55
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Власюк Євгенія 05.08.1958 Дрiада 1006039 11:00:00 2 Костишена Катерина 21.02.1954 Дрiада 1234309 11:02:00 3 Залєсова Наталія 23.02.1959 О-клуб 9007022 11:04:00 4 Смольникова Лиля 15.11.1955 Дрiада 9007332 11:06:00 5 Островська Наталія 03.12.1957 Іллічівськ 9001002 11:08:00 6 Рудакова Олена 13.10.1960 Наш Клуб 1300217 11:10:00 7 Отрешко Наталья 09.12.1951 Ветеран 1000414 11:12:00 8 Рощіна Тетяна 25.10.1955 Дрiада 9007093 11:14:00 9 Гавриленко Лідія 17.12.1955 МТК Зелеста 1300268 11:16:00 10 Соломічева Тетяна 26.05.1957 Романтик 1234364 11:18:00 11 Познаева Ольга 07.07.1953 лично 9007376 11:20:00M12 M14 M16 M18 M21A M21E M35 M45 M55 M65 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W35 W45 W55 W65
W65
Прізвище, ім'я Рік народження Клуб Чип Технич. старт 1 Рясна Любов 02.02.1950 Ікар 1000415 11:01:00 2 Марiморiч Наталія 23.05.1949 Динамо 1234335 11:05:00 3 Степаненко Елаїда 20.11.1941 О-клуб 1008073 11:09:00 4 Григоренко Світлана 15.11.1940 Дрiада 1409422 11:13:00
Головний секретар Сергій Стоян, суддя НК