№ п/п Команда варіант рік народ. регіон клуб рез. етап рез_ком квал. вик.розр. очки 1 5 Богомягкова Христина () 21.02.1991 Одеська КДЮСШ№12 00:29:33 00:29:33 МСУ ІІ Колесник Екатерина () 17.07.1978 Одеська Дрiада 00:39:42 01:09:15 І ІІ Колесник Дмитро () 20.02.1978 Одеська Дрiада 00:42:58 01:52:13 ІІ ІІ
2 11 Матин Матвей () 11.07.1999 Одеська Дрiада 00:42:23 00:42:23 ІІІ ІІ Островський Олексій () 21.05.1985 Одеська Іллічівськ 00:34:51 01:17:14 КМСУ ІІ Кара Максим () 01.01.1998 Одеська Дрiада 00:48:54 02:06:08 ІІІ-ю ІІ
3 10 Сударєв Олексій () 18.10.1994 Одеська КДЮСШ№12 00:29:34 00:29:34 МСУ ІІ Фролова Марина () 10.08.1990 Одеська КДЮСШ№12 00:36:27 01:06:01 КМСУ ІІ Шевченко Анна () 27.04.1988 Одеська 01:04:29 02:10:30 б/р ІІ
4 6 Іванченко Тетяна () 31.10.1995 Одеська СТК Одеса 01:21:47 01:21:47 б/р ІІ Михайлов Николай () 29.01.1991 Одеська СТК Одеса 00:41:42 02:03:29 б/р ІІ Трімбой Ігор () 23.11.1972 Одеська КДЮСШ№12 00:35:04 02:38:33 МСУ ІІ
3 Глушенков Віталій () 09.09.1968 м.Київ О-клуб 00:29:37 00:29:37 КМСУ Голосков Андрей () 01.01.1986 Одеська 00:47:10 01:16:47 б/р Бекшаєв Олександр () 06.04.1984 Одеська Star Wars DSQ DSQ б/р
12 Ергиев Владислав () 14.06.1991 Одеська 00:37:28 00:37:28 б/р Кара Михайло () 13.07.1987 Одеська Романтик 00:39:39 01:17:07 ІІІ Нужин Одиссей () 01.01.2001 Одеська ТК Сова DSQ DSQ б/р
9 Сікорський Віктор () 16.01.1990 Одеська Дрiада 00:37:04 00:37:04 б/р Шацкий Евгений () 29.09.1990 Одеська Дрiада 00:47:16 01:24:20 ІІІ Шевчук Александра () 10.07.1990 Одеська ТК Сова DNS DNS ІІІ
4 Романова Марина () 23.07.1986 Одеська ОБДЮТ Тоніка 00:49:30 00:49:30 І Михайлов Виктор () 29.05.1973 Одеська Дрiада 00:38:56 01:28:26 І Стрелецкая Юля () 10.01.1986 Одеська Star Wars DNS DNS б/р
8 Гриб Сергій () 31.07.1974 Одеська Дрiада 00:46:02 00:46:02 І Федькайло Євген () 31.01.1996 Одеська Дрiада 00:51:50 01:37:52 КМСУ Прасолов Константин () 02.05.1974 Одеська КДЮСШ№12 DSQ DSQ КМСУ
2 Мельникова Татьяна () 01.02.1984 Одеська 00:51:52 00:51:52 І Петренко Марина () 24.08.1972 Одеська Дрiада 00:48:46 01:40:38 І Тесленко Михайло () 13.09.1986 Одеська КДЮСШ№12 DSQ DSQ КМСУ
7 Крюкова Анастасия () 30.08.1987 Одеська Star Wars 01:01:37 01:01:37 б/р Ковалев Виктор () 08.01.1975 Одеська Star Wars 00:39:31 01:41:08 ІІ Соломічев Анатолій () 07.09.1981 Одеська Романтик DSQ DSQ І
1 Мазуренко Олег () 08.03.1981 Одеська DSQ DSQ б/р Подруцкая Наталья () 18.04.1981 Одеська Star Wars DSQ DSQ б/р Стояк Сергей () 31.05.1977 Одеська 00:35:21 02:10:09 І
13 Бєломєстнова Тетяна () 13.10.1970 Одеська ОБДЮТ Тоніка DNS DNS КМСУ ранг 376; ІІ 146% 02:43:50; ІІІ 174% 03:15:15
B , 0 КП, 0.000 км
№ п/п Команда варіант рік народ. регіон клуб рез. етап рез_ком квал. вик.розр. очки 1 Ветераны_1 Романов Олексій () 01.01.1957 Одеська ОБДЮТ Тоніка 00:25:23 00:25:23 І ІІ Соломічева Тетяна () 26.05.1957 Одеська Романтик 00:38:55 01:04:18 І ІІ Манічев Олександр () 29.12.1963 Одеська ОБДЮТ Тоніка 00:31:02 01:35:20 І ІІ
2 Доходяги Стоян Сергій () 03.12.1963 Одеська Дрiада 00:22:58 00:22:58 І ІІ Стоян Людмила () 18.11.1963 Одеська Дрiада 00:42:47 01:05:45 І ІІ Марiморiч Наталія () 23.05.1949 Одеська КДЮСШ№12 00:43:48 01:49:33 ІІ ІІ
3 мир Островський Володимир () 09.08.1949 Одеська Іллічівськ 00:49:14 00:49:14 І ІІ Островська Наталія () 03.12.1957 Одеська Іллічівськ 00:25:28 01:14:42 ІІ ІІ Середа Алексей () 12.08.1976 Одеська Іллічівськ 00:35:20 01:50:02 ІІ ІІ
4 ветер. Шпіллер Андрій () 03.03.1956 Одеська Дрiада 00:40:17 00:40:17 І ІІ Рощіна Тетяна () 25.10.1955 Одеська Крокус 00:42:50 01:23:07 ІІ ІІ Власюк Юрій () 08.09.1956 Одеська Дрiада 00:30:36 01:53:43 І ІІ
Дрiада2 Григоренко Світлана () 15.11.1940 Одеська Дрiада 01:32:36 01:32:36 ІІ Смольникова Лиля () 15.11.1955 Одеська Дрiада 00:56:10 02:28:46 б/р Хорошевская Людмила () 14.02.1944 Одеська Дрiада DNS DNS МСУ
Юность 3 Скляренко Николай () 01.01.1943 Одеська DNS DNS І Котлова Людмила () 01.01.1949 Одеська Дрiада 01:32:18 01:32:18 ІІ Ковалев Юрий () 25.06.1952 Одеська Дрiада 01:04:58 02:37:16 ІІІ ранг 92; ІІ 126% 02:00:07; ІІІ 150% 02:23:00
C , 0 КП, 0.000 км
№ п/п Команда варіант рік народ. регіон клуб рез. етап рез_ком квал. вик.розр. очки 1 Дрiада3 Воеводин Кирилл () 04.04.2001 Одеська КДЮСШ№12 00:19:41 00:19:41 І-ю ІІ-ю Гриб Дар’я () 22.11.2003 Одеська КДЮСШ№12 00:17:54 00:37:35 ІІ-ю ІІ-ю Карпеченков Дмитрий () 25.11.2000 Одеська Дрiада 00:14:16 00:51:51 ІІ-ю ІІ-ю
2 Живчик Кулеш Мария () 18.08.2000 Одеська ТК Сова 00:44:57 00:44:57 Никитин Михаил () 01.10.2001 Одеська ТК Сова 00:23:47 01:08:44 б/р Татарчук Никита () 26.01.2002 Одеська ТК Сова 00:20:27 01:29:11
3 Совята Власенко Даниил () 04.10.2001 Одеська ТК Сова 00:32:34 00:32:34 б/р Кравченко Юлия () 15.07.2002 Одеська ТК Сова 00:34:59 01:07:33 Шилин Михаил () 12.03.2003 Одеська ТК Сова 00:27:19 01:34:52
4 Тримбой Кравец Олег () Одеська 01:32:03 01:32:03 Тищук Маша () Одеська 00:37:36 02:09:39 Лысенко Игорь () Одеська 00:09:07 02:18:46
Краевцы-1 Глушков Даня () Одеська 00:19:14 00:19:14 Петьков Богдан () Одеська 00:22:42 00:41:56 Сорокина Катя () Одеська DSQ DSQ
Детки Колесник Вадим () 19.02.2001 Одеська Дрiада 00:11:54 00:11:54 І-ю Трімбой Катерина () 01.01.2002 Одеська Дон Боско DSQ DSQ ІІ-ю Капустинський Павло () 19.10.2002 Одеська КДЮСШ№12 00:14:44 00:51:46 І-ю
111 Чалая Виталина () 00:38:21 00:38:21 Кириченко Александр () DSQ DSQ Плавский Никита () 00:16:59 01:25:29
Дрiада4 Матин Фадей () 01.01.2005 Одеська Дрiада DSQ DSQ ІІІ-ю Студенюк Иля () 27.09.2002 Одеська Дрiада 00:25:48 00:40:53 б/р Матин Демид () 20.02.2003 Одеська Дрiада 00:54:11 01:35:04 ІІ-ю
Дрiада5 Андроссенко Владислав () 09.08.2004 Одеська Дрiада DNS DNS б/р Памбук Лев () 12.11.2003 Одеська Дрiада 00:45:18 00:45:18 б/р Хорошевський Данило () 15.12.2003 Одеська Дрiада 00:18:41 01:03:59 ІІІ-ю
Дрiада6 Алексеев Дмитрий () 01.01.2003 Одеська DNS DNS б/р Лустин Александр () Одеська DSQ DSQ Калашников Максим () Одеська DNS DNS ранг 6; ІІ-ю 114% 00:59:06; ІІІ-ю 138% 01:11:33Стоян Роман
Тесленко Михаил